Trendyol indirim kodu

Trendyol indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Trendyol indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

  • Tümü
  • KAMPANYALAR
  • İNDİRİM KODLARI
  • İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
  • Süresi Bitenler
Trendyol – BÜYÜK BAHAR KAMPANYASI
KAMPANYA
Trendyol 27-28-29 Nisan Büyük Bahar Kampanyası başladı.
Trendyol – ALIŞVERİŞ GÜNLERİ BAŞLADI
KAMPANYA
Trendyol 12-13-14 Ocak Alışveriş Günleri Kampanyası başladı.
Trendyol – 300 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Trendyol indirim kodu ile Trendyol'da seçili butikten yapacağınız alışverişlerinizde 300 TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – 30 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Trendyol indirim kodu ile Trendyol'dan yapacağınız Grundig marka iyonik saç düzleştiricileri alışverişlerinizde 30 TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – YILIN SON FIRSATLARI
KAMPANYA
Trendyol , 21,22,23 Aralık yılın son fırsatları kampanyası başladı.
Trendyol – SEPETTE EK %60 İNDİRİM
KAMPANYA
Trendyol 25-29 Kasım efsane indirim günleri başladı . Sepette ek %60 indirim fırsatını kaçırmayın!
Trendyol – EFSANE GÜNLER
KAMPANYA
Trendyol - EFSANE GÜNLER , Efsane İndirimlerle 25-26-27 Kasım'da!
Trendyol – 20 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Trendyol indirim kodu ile Trendyolmilla ve Trendyol Man'den yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – SEPETTE %70’E VARAN İNDİRİM
KAMPANYA
Trendyol süper indirim günleri başladı! Sepette %70'e varan indirimleri kaçırmayın.
Trendyol – 9 & 12 KASIM SÜPER İNDİRİM GÜNLERİ
KAMPANYA
Hazır olun! Trendyol Süper İndirim Günlerine az kaldı!
Trendyol – %70 BÜYÜK EKİM İNDİRİMİ BAŞLADI!
KAMPANYA
Trendyol - %70 BÜYÜK EKİM İNDİRİM KAMPANYASI BAŞLADI!
Trendyol – 20 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Trendyol indirim kodu ile Trendyol'dan TrendyolMilla ve TrendyolMan butiklerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – SEPETTE %40 İNDİRİM
KAMPANYA
Trendyolmilla ve Trendyol Man ürünlerinde Sepette ek %40 indirim fırsatı başladı.
Trendyol – TrendyolMilla’da 2. ÜRÜN 1 TL
KAMPANYA
TrendyolMilla’da 2. ürün sadece 1 TL kampanyası başladı.
Trendyol – %70 İNDİRİM KAMPANYASI
KAMPANYA
Trendyol'da moda haftası başladı! Moda ürünlerinde %70'e varan indirimler Trendyol'da!
Trendyol – 20 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Trendyol indirim kodu ile Trendyolmilla'dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – 20 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Trendyol indirim kodu ile Trendyol'dan TrendyolMilla ve TrendyolMan ürünlerinde 100TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – 10 TL İNDİRİM KODU
KUPON
Bu kupon kodunu kullanarak Trendyol'dan Veet markalı ürünlerden yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz 10TL indirim kazanabilirsiniz.
Trendyol – Elektronikte %30 İNDİRİM
KAMPANYA
Trendyol Bilgisayar, tablet ve elektronik aksesuar ürünlerini anında %30 ucuzlatan Trendyol indirim kampanyası sizleri bekliyor!  “Kampanyaya Git ” butonuna tıklayarak indirimleri anında ...

Trendyol indirim kuponu, kupon kodu ve hediye çeklerini sizlere sunmak üzere hazırladığımız sayfaya hoş geldiniz. Bu sayfadaki Trendyol indirim kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol indirim kuponu kodu ve hediye çeki gibi fırsatları hemen yakalayabileceğiniz bir site olan Kuponly.com.tr, sizlere en avantajlı indirim kuponlarını sunuyor. Sayfa içerisinde gezinerek size uygun olan Trendyol indirim kuponu çekini bulabilir ve hemen kullanarak indirimli alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Trendyol indirim kodu çeşitlerini görmek için ilgili başlıklara tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra kullanım koşullarını açılan sayfadan okuyabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu Nedir?

İndirim kodları veya kuponları, internet üzerinden yaptığınız alışverişin daha ucuz olmasını sağlayan, avantajlı fırsatlardır. Bu indirim kodlarını ilgili mağazanın sitesinde, sepetinizi onaylarken veya mağaza hangi aşamada indirim kodunu sizden istiyorsa o zaman girerek kullanabilirsiniz. İndirim kuponları sepetteki toplam miktarın anında düşmesini sağlar.  Böylelikle online alışverişlerinizin hiç olmadığı kadar ekonomik olduğunu göreceksiniz.

 

Kuponly Trendyol İndirim Kodu Nasıl Alınır?

 

Kuponly ile pek çok mağazadan ve uygulamadan indirim kuponu almak çok kolay! Kuponly.com.tr ile indirimli şekilde internet sitelerinden alışveriş yapabilir ve bütçenizi zorlamadan tüm ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

 

Kuponly Trendyol indirim kodu almak, internetten alışveriş yapmak kadar hızlı ve basit. Trendyol mağazasından indirim kodu, hediye çeki almak istiyorsanız Kuponly.com.tr üzerinden Trendyol'u bulmanız yeterli olacaktır. Daha sonra mağaza ile alakalı olarak düzenlenmiş sayfamızdan indirim kodu, indirim kuponu, hediye çeki fırsatlarını ayrı ayrı görebilirsiniz.

 

Trendyol indirim kuponu seçenekleri farklı miktarlarda gelmektedir. Örneğin 20 liralık bir Trendyol indirim kodu yanında, 50, 100, 200 liralık indirim kodları da bulabilirsiniz. Bu indirim kodlarından yararlanmak için farklı şartlar ve koşullar bulunmaktadır.

Kuponly Trendyol İndirim Kuponu Veya Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

 

Kuponly bünyesinde yer alan Trendyol indirim kuponu fırsatlarından faydalanmak için bahsi geçen kuponun sayfasında detaylı bilgi verilmektedir. Sayfaya giriş yaptığınızda ve ilgili kupon başlığına tıkladığınızda karşınıza indirim kodunun bilgisi gelmektedir. Aynı şekilde sayfada indirim kodunun kullanım koşulları da yer almaktadır. İstediğiniz kodu bulduktan sonra ‘Kodu Aç’ diyerek kodunuzu alabilirsiniz. Bu sayfada bu kodu şimdiye kadar kaç misafirimizin kullandığını ve avantajlı alışveriş yaptığını da görebilirsiniz. Kuponunuzu Trendyol siparişinizi onaylamadan önce, sepetinizdeyken kullanabilirsiniz.

 

Her mağaza için indirim kuponu kullanma koşulları farklı olabilir. Trendyol gibi bize indirim kodu ileterek sizlere ulaştırmamızı sağlayan mağazalar, kendilerine özgü koşullar belirleyebilir. İndirim kodunu kullanmak için belirli bir miktar üzerinde Trendyol alışverişi yapmanız talep edilebilir.

Kuponly.com.tr İndirim Kodları Üzerinde Herhangi Bir Değişiklik Yapma Hakkına Sahip Mi?

Trendyol indirim kuponu, hediye çeki veya indirim kodu gibi imkanlardan yararlanmak için ilgili mağaza tarafından duyurulan bazı şartlar bulunmaktadır. Kuponly.com.tr, indirim kuponları için belirlenen şartları düzenleme yetkisine sahip değildir. Sitemiz, Trendyol tarafından bizlere sunulan indirim kuponları ve kodları gibi avantajlı durumları siz misafirlerimiz ile paylaşmaktadır. Bu sebeple kuponlardan faydalanma koşulları üzerinde Kuponly.com.tr sitesinin herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Aynı şekilde sitemiz herhangi bir şekilde bu kuponların katılım koşullarında değişiklik yapamaz veya kuponu iptal edemez.

 

Kullanmak istediğiniz indirim kuponu, Trendyol tarafından geçersiz duruma getirilmiş olabilir. Bu durumda Kuponly.com.tr’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Mağaza, indirim kodları ve kuponları, hediye çekleri gibi fırsatlarda istedikleri zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 

Trendyol hakkındaki detaylar
İlk olarak 2010 yılında moda ve markalar sektörüne adım atmasının üstünden henüz altı ay geçmişti ki dev yatırım şirketi Tiger Global bu parlayan ışığı gördü ve Trendyol’a yatırım yaptı. Bir yıl sonra ise Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlerin de yatırımcısı olan Perkins Caufield & Byers Trendyol’a dev bir yatırım gerçekleştirdi. Zaten bu iki referans, markanın kalitesini anlatmaya yeter de artar bile. 2011 yılından itibaren 6.5 milyon üyeye ulaşan Trendyol tabir yerindeyse tüm Türkiye’yi giydiriyor. Ancak tüm bu popülerliğe rağmen sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcılarına kendilerini özel hissettirmeyi fevkalade şekilde beceriyor. Sürekli olarak kendini yenileyen ve her gün birbirinden farklı tasarımları tüketiciye sunan bu mağazayı modanın gerisinde kalmamak için sık sık ziyaret etmelisiniz. Düzenli şekilde Kuponly.com.tr’de paylaşılan Trendyol indirim kodu ile daha ucuza almanın mümkün olduğunu bizzat tecrübe edeceksiniz.

Trendyol Türk tasarımcıları destekleme amacıyla bu tasarımcıların ürünlerini internette satışa sunan ilk online mağaza oldu. Tasarımcılar en son trendleri takip edip herkesten önce sizlere sunuyor. Müşteriler ise başka kimsede olmayan bu özel ürünlerle fark yaratıyor. Sabah uyanın, elinizi yüzünüzü yıkayın, güzel bir kahvaltı yapın ve bilgisayarınızı açın. Sonra hemen Trendyol’un online alışveriş mağazasına girin. İndirimleri kaçırıp ‘’Tükendi’’ yazısını görüp üzülmemek için siz değerli online alışveriş severlerin sabah ilk yapması gereken şeylerden birisi. Açılan butiklerdeki ürünler ışık hızıyla tükeniyor. Bu yüzden büyük indirimler başlayınca acele etmeniz gerekiyor.

Trendyol mağazasında birçok kategoriden alışveriş yapmak mümkündür. Aşağıda en popüler kategoriler listelendi.

Kadın
Erkek
Çocuk
Anne & Bebek
Giyim
Elektronik
Kozmetik
Parfüm
Mobilya
Süpermarket
Saat
Kitap
Sizlere moda dünyasının kapılarını ardına kadar açan sanal mağazada sizleri hangi markalar mı bekliyor? İşte Trendyol’da yer alan markalardan bazıları:

Bershka
Pull and Bear
Koton
DeFacto
Mavi
Trendyolman
Decathlon
‘’Keşke biri önüme bütün markaların hoşuma gidecek ürünlerini serse, ben de teker teker seçsem, sonra da kapıma kadar gelse’’ diye hiç hayal ettiğiniz oldu mu? Trendyol bu hayalinizi gerçeğe dönüştürdü bile. İşte bize de bunun nasıl olduğunu anlatmak düşüyor. Bu moda diyarında bulunan binlerce çeşit arasından alışverişinizi yaptınız. Ödemelerinizi online mağaza üzerinden kredi kartınızla yapabilirsiniz. Kullanacağınız World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Advantage kredi kartlarında taksit imkanı bulunmaktadır. “Kargo Bedava” etiketli butiklerden yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücretini ödemezsiniz. Ayrıca, Trendyol Elite üyelerine özel 30 TL ve üzeri bütün siparişlerde kargo ücretsizdir. Ürünlerinizi 15 gün içerisinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz. Mağaza normalde 7 gün olan bu süreyi sizleri sıkmamak için 15 güne uzatmıştır. Ürünün iadesinin uygunluğu kontrol edilince de paranız kartınıza geri yatırılıyor.

Trendyol indirim kodları ve hediye çekleri nereden bulunur ve nasıl kullanılır?
Bu kısım en sevdiğiniz şarkının sözleri gibi çınlıyacak kulaklarınızda. Trendyol indirim kodlarından nasıl faydalanacağınızı detaylı bir şekilde izah edeceğimiz bu bölüm sayesinde paradan tasarruf etmenin mümkün olduğunu anlayıp içten içe sevineceksiniz. Trendyol indirim kodu ile kazançlı alışveriş yapmak kimin hoşuna gitmez ki? Alışverişinize keyif katmak amacıyla bulunduğunuz bu sayfada, büyük indirim fırsatlarından faydalanabileceğiniz iki farklı buton bulunmaktadır. Bu butonlardan ‘’Kampanyayı Gör‘’ butonu koda gerek kalmadan indirime girmiş kampanyalı ürünleri gösterir. ”Kodu Aç” butonu ise ürünleri o günkü fiyatlarının çok daha altında almanızı sağlayacak sihirli kod bu yeşil renkteki butonda gizlidir.

Trendyol indirim kodundan yararlanmak çok kolaydır. En beğendiğiniz kodu seçin ve ”Kodu Aç” butonuna tıklayın. Açılan pencerede çıkan kodu ”Kopyala” butonuna tıklayarak kopyalayın. Ardından ”Trendyol mağazasına götür beni!” butonuna basın.

Trendyol’un büyülü dünyasından alışverişinizi tamamlayıp ‘’Sepetim’’ bölümüne geldiniz. Alt kısmında bulunan “İndirim Kodu Gir” kutucuğuna Kuponly’den kopyaladığınız indirim kodunu yapıştırın ve “Ekle butonuna” tıklayın. Kuponun sağladığı indirimin tutara yansıdığını göreceksiniz.

Ödemenizi Trendyol indirim kuponu ile yaparak mutlu bir şekilde alışverişinizi tamamladınız. Şimdi tüm sevdiklerinize internetten daha ucuza alışveriş yapmanın nasıl da mümkün olabileceğini anlatabilirsiniz.

Her sene Kasım ayında yer alan global indirim çılgınlığı kapsamında Trendyol mağazasında büyük indirimler Efsane Cuma gününde başlayıp Cyber Monday gününe kadar sizlerle. Efsane Cuma (Black Friday) 2020 ve Cyber Monday 2020 alışveriş festivallerine özel indirimleri kaçırmamak için Kuponly.com.tr’nin hazırladığı özel kampanya sayfalarını kontrol edin!

Logo
Reset Password