İndirim Kodu Nedir? | İndirim Kuponu | Kuponly Türkiye

İndirim Kodu Nedir?

Online alışveriş yapan tüketicilerin ilgiyle takip ettiği konuların başında alışveriş siteleri tarafından sıkça yapılan indirimleri ve kampanyaları takip ederek ucuz ürün satın almak geliyor. Peki ya indirim kodu nedir? Ne sağlar? İndirim kodu nedir sorusunun cevabı burada,

Bu kampanyalar sayesinde online alışveriş tüketicileri satın almak istediği ürünleri sayfamızda paylaşılan kodu kullanarak ürünleri indirimli olarak satın alabilirler. İndirim kodu nedir?

E-ticaret hacmi büyüdükçe ve online alışveriş tüketicisi arttıkça kupon kodu kullanımı da artış göstermeye başladı. Bunun farkında olan online mağazalar müşterilerine sık sık indirim kodları sunuyor. İndirim kodu nedir sorusunun cevabı.

Devir ekonomi devri bu sebeple tüketiciler de indirim kuponlarına yöneldi. Son yıllarda birçok online alışveriş mağazası pazarlama stratejilerinde ve bütçelerinde indirim kuponlarına yer vermeye başladı.

Buna rağmen indirim kodu kullanım oranları hala oldukça düşük seviyede. Bu durumda online alışverişe karşı mesafeli duran tüketicilerin olması ve indirim kodlarının varlığından habersiz ya da düzenli olarak takip etmeyen tüketiciler önemli rol oynuyor. İndirim kodlarına iki şekilde ulaşılabiliyor. Birincisi Kuponly.com.tr gibi güncel indirim kodu, kampanya kodu ve kupon konu sunan siteler. İkincisi ise online alışveriş platformlarında kıyıya köşeye sıkıştırılmış kupon kodları. 

Dolayısıyla birçok tüketici bu kuponların varlığından haberdar olmayarak alışverişini tamamlıyor. Türkiye’nin e-ticaret sitesi sayısının hızla arttığı şu zamanda tüm indirim kuponu ve kampanyaları tek bir yerden takip etmek isteyen kullanıcılar Kuponly sitesini takip edebilir.

İndirim Kodu nerelerde kullanılır?

Elektronik, giyim, ayakkabı, spor ve kozmetik gibi kategorilerde alışveriş yapacaklar için çok sayıda güncel indirim kodu bulunuyor. Bu indirim kodlarını alışveriş esnasında kullanmak ciddi oranda fiyatları ucuzlatabiliyor. İndirim kuponlarının girileceği kutucuklar alışveriş sitelerinin genellikle sepet aşamasında ya da ödeme aşamasında tüketicilerin karşısına çıkıyor. 
 

Siz de sitemizde sitemizde yayınlanan indirim kuponu ve indirim kodu sayesinde online alışverişlerinizi indirimli tamamlayabilir ve tasarruf yapabilirsiniz. Günümüz şartlarında tasarruf ön planda iken bu tarz indirimler sayesinde daha uygun fiyata fazla ürün satın alarak kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Logo
Reset Password